Expert Check pārbaude Smidzinātājiem

Speciālistu veikta smidzinātāju pārbaude

Expert Check pārbaude Smidzinātājiem

Mūsu rūpīgā smidzinātāju pārbaude ārpus sezonas ir vērsta uz pareizu ieziemošanu, lai nodrošinātu maksimālu darbspējas laiku sezonā. No šīs detalizētās tehniskās pārbaudes ir vairāki ieguvumi: tā palīdz novērst nevienmērīgu pārklājumu, samazina izdevumus par ķimikālijām un var palīdzēt jūsu tehnikai bez problēmām iziet oficiālo smidzinātāja pārbaudi. Sagatavojieties ziemai un nākošajā sezonā izmantojiet savu smidzinātāju ar maksimālu veiktspēju.

speciālistu veikta pārbaude

Nepadodieties sala ietekmei!

Pareiza ieziemošana aizsargās jūsu smidzinātāju pret salu un tā kaitīgo ietekmi, jo jūsu smidzinātājs tiks iztīrīts, iztukšots un uzpildīts ar antifrīzu.

Rezervējiet savu darbspējas speciālistu

Rūpīgi pārbaudiet savu smidzinātāju pēc sezonas, lai nodrošinātu maksimālu darbspējas laiku nākamajā sezonā. Ieplānojiet savu Expert Check pārbaudi jau tūlīt!

Speciālistu veikta smidzinātāju pārbaude

Smidzinātāja šķidruma sūkņa kapitālais remonts

Pārbaudiet sava smidzinātāja būtiskāko sastāvdaļu! Apkope ietver šķīduma sūkņa kapitālo remontu, smidzināšanas sprauslu pārbaudi un to daļēju nomaiņu, kā arī beigu pārbaudes, lai pārliecinātos, ka smidzinātājs atbilst konkrētās valsts normatīviem, piemēram, NSTS, SKL un JKI.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Sazinieties ar tirdzniecības pārstāvi jau šodien!

Atrast izplatītāju

DOTIES ATPAKAĻ >

Jautājiet savam tirdzniecības pārstāvim par pilno komplektu cenām iepriekš minētajiem darbiem!
Visi darbi tiek veikti ar īpašiem John Deere darbarīkiem un saskaņā ar jaunākajām rūpnīcas detaļu uzstādīšanas instrukcijām.