Expert Check pārbaude ruļļu presēm

expert-check-balers

Expert Check: Sezona bez raizēm

Ja jūs vēlaties uzturēt tehnikas veiktspēju augstā līmenī un iztikt bez dīkstāvēm, jums nepieciešams labākais iespējamais starts. Tas sākas ar Expert Check pārbaudes pieteikšanu - visaptveroša tehniskā pārbaude, kas neko nepalaiž garām.

expert-check

Mūsu speciālisti pamana visu

Speciālisti rūpīgi izpētīs piedziņas sistēmu, gultņus, ķēdes, dilstošās detaļas, zobratus, siksnas un elektrosistēmu, lai izveidotu pilnu atskaiti par jūsu ruļļu preses stāvokli un vajadzībām.

Rezervējiet savu darbspējas speciālistu

Nodrošiniet detalizētu tehnisko pārbaudi, lai panāktu, ka ruļļu preses darbspējas laiks un veiktspēja nākamajā sezonā ir maksimāla.

Speciālista veikta ruļļu preses pārbaude
variable-chamber-round-baler-package

Mainīga apjoma kameras apaļo ruļļu preses komplekts

Lai jūsu ruļļu prese darbotos kā jauna! Apkopē ir iekļauta priekšsmalcinātāja nažu, siksnas savienotāja nomaiņa, kā arī tīrītāju nomaiņa, ja nepieciešams.

fixed-chamber-round-baler

Fiksētas kameras apaļo ruļļu preses komplekts

Lai jūsu ruļļu prese darbotos kā jauna! Atjaunojiet uztveršanas sistēmu un ruļļus līdz optimālam darba stāvoklim tagad un nākamai sezonai. Apkopē ir iekļauta 52 uztveršanas sistēmas zobu nomaiņa, daļēja tīrītāju nomaiņa, kā arī visu ķēžu, zobratu un eļļošanas stāvokļa pārbaude.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Sazinieties ar tirdzniecības pārstāvi jau šodien!

Atrast izplatītāju

DOTIES ATPAKAĻ >

Jautājiet savam tirdzniecības pārstāvim par pilno komplektu cenām iepriekš minētajiem darbiem!
Visi darbi tiek veikti ar īpašiem John Deere darbarīkiem un saskaņā ar jaunākajām rūpnīcas detaļu uzstādīšanas instrukcijām.