Zāles pļaušanas robots

Tango E5 sērija II, autonomie pļaušanas roboti

 

 

Laipni lūdzam autonomās pļaušanas pasaulē

John Deere TANGO E5 sērija II automātiski apkopj jūsu zālienu, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku un patīkamāku. Vadības ierīces un tehnoloģija ir tik intuitīva, ka būsiet gatavs pļaušanai uzreiz. Vai labāk noskatieties, kā TANGO to dara jūsu vietā!

Saulē un lietū

Saulē un lietū

TANGO ir izturīgs pret laikapstākļiem, tāpēc ar prieku paveiks darbus, lai jūs varētu palikt sausumā un siltumā. Divkāršais korpuss aizsargā vissvarīgākās sastāvdaļas – elektroniku, akumulatoru un motoru – ilgiem uzticamas darbības gadiem.

Pārvar kalnus

Kalni nav šķērslis

TANGO E5 sērija II ir tagad viedāka nekā jebkad. Pļāvējs dodas uz priekšu, līdz tas sasniedz jūsu ierobežojošo vadu, kura tuvumā tas pagriežas un maina virzienu – arī paugurainā apvidū.

Klusa darbība

Klusa darbība

TANGO ir tik kluss, ka var pļaut pat naktī, nevienu netraucējot. Ar minimālu piepūli un troksni – un bez jebkādiem kaitīgiem izmešiem.

Vienkārši apbrīnojami

Vienkārši apbrīnojami

TANGO pļauj, izvēloties nejaušu gājienu maršrutu, lai nodrošinātu zāliena izcilu izskatu. Tas automātiski pamana šķēršļus un ierobežojošo vadu un pat, esot kustībā, pielāgojas laukumiem ar garāku zāli. Nobeidzošs aplis pa visu dārza robežu garantē kārtīgas zāliena malas.

Lai iegūtu labākos pļaušanas rezultātus, lūdziet John Deere TANGO īpašo izplatītāju palīdzēt izveidot plānu un uzstādīt ierobežojošo vadu. Vads ir praktiski neredzams un viegli pārvietojams, ja maināt dārza izkārtojumu.

Tango E5 sērija II, autonomo pļaušanas robotu ekrāns

Vienkārša vadāmība

TANGO E5 sērija II ir tagad viedāka nekā jebkad. Pļāvēja jaunās vadības sistēmas darbība virza to uz priekšu, līdz tas sasniedz ierobežojošo vadu, kura tuvumā tas pagriežas un maina virzienu – arī paugurainā apvidū.

Tango E5 sērija II, autonomie pļaušanas roboti, drošs un aizsargāts, sarkanā poga

Drošs un aizsargāts

Lai apturētu asmeni, vienkārši nospiediet lielo, sarkano pogu. Rokturis ar drošības sensoru bloķē asmeni transportēšanas laikā. TANGO ir aizsargāts ar PIN kodu, un tā ekrāns bloķējas automātiski – izcila funkcija, kad apkārt atrodas bērni.

1 

 

 

Tango E5 sērija II, autonomais pļaušanas robots

TANGO E5 sērija II

Zāles pļaušanas robots
  • Ieteicamā pļaušanas platība: 2200  m²
  • Pļaušanas augstums: 19 – 102 mm
  • Litija jonu akumulators
  • Automātiska uzlāde
  • Spēja braukt līdz pat 36 % slīpumā*

Diemžēl neatrada nevienu atbilstību

John Deere pārstāvniecība

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast John Deere izplatītāju

Saistītas tēmas

RLE, john deere kvalitāte

Kādēļ izvēlēties John Deere?

*Atkarīgs no augsnes apstākļiem un dārza izkārtojuma. Lūdzu, jautājiet izplatītājam par demonstrāciju un piemērotības pārbaudi.