Elektriskie zāles pļāvēji

R43EL elektriskais rokas vadības pļāvējs

 

 

Kāpēc samazināt ērtības?

Ja jums patīk vienkāršs dzīvesveids, jums piemērotākais būs ērti pieslēdzamais John Deere elektriskais zāles pļāvējs. Vienkāršā lietošana, zāles pļāvēja izturīgā platforma un TurboStar pļaušanas sistēma nodrošina lielisku gala rezultātu ar minimālām pūlēm. Par degvielas uzpildīšanu nav jāuztraucas - varat vienkārši pievienot elektriskā zāles pļāvēja kabeli un sākt darbu.

TURBOSTAR SISTĒMA

R43 EL ar TURBOSTAR SISTĒMU

Neatkarīgi no laikapstākļiem, pārbaudītā TurboStar sistēma katru reizi nodrošina precīzu pļaušanu un izcilu savākšanu. Pat mitros laika apstākļos asmens radītā gaisa plūsma pirms nopļaušanas paceļ zāli vertikālā stāvoklī un savāc zālienā esošās lapas. Pēc nopļaušanas gaisa vakuums vienmērīgi un efektīvi iepūš zāles atgriezumus savācējgrozā. TurboStar piepildījuma indikators vēl vairāk atvieglo darbu, laikus brīdinot jūs par to, ka savācējgrozs ir gandrīz pilns.

R43EL, elektriskais rokas vadības pļāvējs

Jaudīgs motors

Uzticamu un pastāvīgu veiktspēju R40EL nodrošina 1,3 kW indukcijas motors, kas automātiski apstājas, atlaižot operatora klātbūtnes vadības ierīci rokturī.

Sieviete paceļ rokas vadības elektrisko pļāvēju R43EL

Kvalitatīva platforma

R40EL ir 40 cm (15 collu) augstas kvalitātes polipropilēna platforma. Konstrukcijas kvalitāti uzsver platformas 10 gadu garantija. Vienkāršākai izmantošanai platforma ir ne tikai izturīga, bet arī viegla.

Izstrādājumu klāsts

ModelisDzinējsPļāvēja pļaušanas platumsIeteicamā pļaušanas platība

1,3 kW

40 cm (15 collas)

Līdz 600 m²

1,5 kW

43 cm (17 collas)

700 m²

John Deere pārstāvniecība

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast John Deere izplatītāju

Saistītas tēmas

RLE, john deere kvalitāte

Kādēļ izvēlēties John Deere?