HarvestLab 3000Precision Ag tehnoloģija

 • Tuvā infrasarkanā starojuma (NIR) spektroskopija, lai analizētu dažādas novāktās labības, skābbarības vai vircas sastāvdaļas (viens sensors, trīs pielietojumi)
 • Nodrošina automātisku pļaušanas garuma pielāgošanu atbilstoši sausnas apjomam (labības novākšana)
 • Sastāva analīze ne vien uzpildes, bet arī izkliedes laikā (virca)
 • Laboratorijas bloks glabātavā vai birojā, nodrošinot precīzas barības devas un lopu veselību.

Viens sensors — trīs funkcijas

Izvērst visuSakļaut visu

Viens sensors — trīs funkcijas

Viens sensors – trīs funkcijas

HarvestLab 3000 sensors izmanto Carl Zeiss izstrādātu un patentētu tuvā infrasarkanā starojuma (NIR) spektroskopiju, lai analizētu dažādas novāktās labības, skābbarības vai vircas sastāvdaļas. Šo tehnoloģiju kukurūzas skābbarības sausnas analīzei ar pielaidi no 0,67 līdz 1,85 % jau 2009. gadā sertificēja Vācijas lauksaimniecības apvienība (Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft, DLG). Mūsu dažādās kalibrēšanas iespējas ir papildinātas, gadu pēc gada pievienojot papildu labības/vircas veidus, paveidus/padeves veidus un reģionus.

Jaunā HarvestLab 3000 aparatūra atbilst jaunākajiem tehnoloģijas sasniegumiem un ir konstruēta, pamatojoties uz miljoniem stundu ilgu lauka darba pieredzi. Sensors var uztvert par 12 % plašāku viļņa garuma spektru, nodrošinot papildu precizitāti un vairāk kā 4 000 mērījuma punktu sekundē. Parasti tas nozīmē aptuveni 1 miljonu mērījumu uz kravu. Viena gadījuma parauga vietā tas nodrošina nepārtrauktu datu plūsmu darba laikā. Šādi tiek novērstas kļūdas, kas parasti rodas manuālas paraugu apkopošanas laikā, piemēram, pakļaušana skābekļa vai karstuma iedarbībai līdz brīdim, kad paraugs nonāk laboratorijā. Visbeidzot visi dati tiek parādīti un dokumentēti reāllaikā atbilstoši apstrādes vietai. Tas operatoriem ļauj pielāgot iestatījumus un nodrošina automātisku mašīnas optimizāciju, jau atrodoties uz lauka, nevis gaidot pāris dienas, līdz tiek saņemti laboratorijas analīžu rezultāti.

Lopbarības kombains

Lopbarības kombains

Labības mitrums vienā laukā var mainīties pat par 20 %, tādēļ, lai nodrošinātu ideālu skābbarības izveidi bez skābekļa kabatām, ir nepieciešams dažāds pļaušanas garums. John Deere lopbarības kombainam uzstādītais HarvestLab 3000 nodrošina automātisku pļaušanas garuma pielāgošanu atbilstoši sausnas apjomam. Automātiska skābbarības inokulantu dozēšana palīdz optimizēt fermentāciju un var ietaupīt līdz 10 % skābbarības piedevu.

Papildus sausnai jūs varat iegūt arī precīzus kopproteīna, cietes, kopšķiedras, NDF, ADF, cukura un kokšķiedras tiešsaistes datus. Tas jums ļaus iegādāties vai pārdot labību, pamatojoties uz tās kvalitāti, nevis kvantitāti. Skatot un salīdzinot visus lauka specifiskos dokumentācijas datus John Deere vadības centrā, jūs varat pieņemt ar faktiem pamatotus lēmumus par kultūraugu veida izvēli un labības kopšanu. Šādi starpsezonu laikā varat profesionāli sagatavoties vēl veiksmīgākai nākamajai sezonai.

 • Automātiska pļaušanas garuma pielāgošana, vadoties pēc sausnas, lai uzlabotu uzglabāšanas blīvumu un skābbarības kvalitāti
 • Precīzi regulējiet skābbarības inokulantu dozēšanu optimālai fermentācijai
 • Pieņemiet pamatotus lēmumus attiecībā uz kultūraugu veidu izvēli nākamajai ražas sezonai
 • Informāciju par parametriem var izdrukāt, neatstājot kabīni

Mēslojuma noteikšana – gudra organisko barības vielu izkliedēšana

Mēslojuma noteikšana – gudra organisko barības vielu izkliedēšana

Kūtsmēsli ir ar barības vielām bagāts dabīgais mēslojums. Tomēr līdz šim kūtsmēslu dabiskā neviendabība un straujā nosēšanās nav ļāvusi izmantot visu šī mēslojuma veida potenciālu. Izmantojot John Deere mēslojuma noteikšanas sistēmu, jūsu rīcībā būs unikāla priekšrocība veikt precīzu lauka apstrādi ar N, P un K atbilstoši barības vielu mērķim, ierobežot plūsmu (kg/ha) un pat izmantot laukam atbilstošas mēslošanas kartes.

John Deere mēslojuma noteikšanas sistēma sastāva analīzi var veikt ne vien uzpildes, bet arī izkliedes laikā, pirms barības vielas sasniedz zemi. Šī ir nenovērtējama priekšrocība, salīdzinot ar citām sistēmām, jo tiek ņemtas vērā dabīgās barības vielu variācijas un nogulsnēšanās pārvadāšanas laikā, ko kompensē ar automātisku tiešsaistes ātruma un/vai plūsmas apjoma pielāgojumu. Turklāt John Deere mēslojuma noteikšanas sistēmas datus, izmantojot bezvadu tīklu, var pārsūtīt John Deere vadības centram, lai veiktu turpmāku apstrādi.

 • Aprēķiniet barības vielu vērtību no €0,75 līdz €1,50/m³, samazinot minerālmēslojuma ražošanas izmaksas
 • Izvairieties no labības zudumiem un nodrošiniet vienmērīgu kultūraugu augšanu
 • Paaugstiniet ražas apjomu un kvalitāti, ievērojot juridiskos ierobežojumus
 • Savietojama ar lielāko daļu vircas tvertņu un šļūteņu spoļu sistēmām

Mobilā laboratorija – nav jāgaida laboratorijas rezultāti

Mobilā laboratorija – nav jāgaida laboratorijas rezultāti

HarvestLab 3000 var izmantot kā noliktavas vai biroja laboratorijas ierīci, nodrošinot, ka tā ir izmantojama visa gada laikā. Pieslēgšana transportlīdzekļa kontaktligzdai nodrošina iespēju saglabāt mobilitāti un pieeju tūlītējai informācijai, lai kur jūs būtu. Reāllaika rezultāti ļauj panākt precīzu blīvuma uzraudzību, padeves regulējumu un mājlopu veselību. Tā rezultātā jūs varēsit ietaupīt liekās piedevas, nodrošinot lielāku liellopa gaļas, piena produkcijas ražīgumu vai biogāzes ražošanu, palielinot uzņēmējdarbības ienākumus.

Mūsu jaunā tīmekļa saskarne palīdzēs veikt pareizo izvēli, nodrošinot pakāpeniskas norādes un pārskatāmu datu vizualizāciju.

 • Pilnīgs parametru izvērtējums lauksaimniekiem, biogāzes ražotņu operatoriem un lopbarības devu noteikšanas speciālistiem
 • Padeves kvalitātes noteikšana reāllaikā
 • Vienkārša ziemas barošanas plānošana
 • Jauna, lietotājam draudzīga tīmekļa saskarne