Samuel R. Allen

Direktoru padomes priekšsēdētājs
Deere & Company

Sems Allens

Semjuels R. Allens ir Deere direktoru padomes priekšsēdētājs & Uzņēmums, pozīcija, kuru viņš ieņēmis kopš 2010. gada februāra. Viņam iepriekš bija galvenā izpilddirektora papildu loma, kas tika noturēts līdz 2019. gada novembrim. Agrākos posteņos viņš tika saukts par prezidentu un galveno izpilddirektoru 2009. augustā un tika iecelts par prezidentu un galveno darbības vadītāju un padomes locekli attiecīgā gada jūnijā. 

Pirms tam Allens bija prezidents vispasaules Konstrukciju un mežsaimniecības nodaļā, loma , kas ietver atbildību par John Deere Power Systems. Allenam ir pieredze arī Deere Pasaules lauksaimniecības nodaļā, vadot operācijas Latīņamerikā, Ķīnā un Austrumāzijā, un Austrālijā. Agrāk viņš bija atbildīgs par Deere intelektisko aprīkojuma tehnoloģiju vienību un progresīvo tehnoloģiju un inženiertehnisko tehnoloģiju. Viņš arī vadīja personālatlases, darba attiecību un uzņēmuma finanšu pakalpojumu organizāciju. Allens, kas pievienojās Deere 1975. gadā, strādāja kā vecākais ierēdnis no 2001. līdz 2019. gadam.

2010. gada jūnijā Allens tika iecelts Whirlpool Corporation direktoru padomē un šobrīd veic priekšsēdētāja pienākumus. Viņš kļuva par Dow Inc. padomes direktoru biedru 2019. augustā.

Deere & Company (NYSE: DE) ir pasaules līderis progresīvu produktu un pakalpojumu nodrošināšanā un ir apņēmies nodrošināt panākumus klientiem, kuru darbs ir saistīts ar zemkopību — tiem, kuri kultivē, novāc, pārveido, bagātina un veic celtniecību uz zemes, lai apmierinātu pasaules dramatiski pieaugošās vajadzības pēc pārtikas, degvielas, dzīvesvietām un infrastruktūras. Kopš 1837. gada John Deere piegādā augstākās kvalitātes novatoriskus produktus, kas balstīti uz integritāti. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet John Deere vietni www.JohnDeere.com.