StarFire 6000 uztvērējs un signāliPrecision Ag tehnoloģija

  • SF1, GLONASS un reljefa kompensācijas modulis (TCM) pamataprīkojumā
  • Trīskārša StarFire precizitāte
  • Atkārtojamība 9 mēnešus sezonas laikā
  • RTK Extend – 14 dienas

Nostādiet savu uzņēmumu uz pareizā ceļa

John Deere precīzās lauksaimniecības risinājumu lietošana sākas ar jauno StarFire 6000 uztvērēju vai ar integrētu versiju, kas pēc izvēles ir pieejama mūsu jaunajiem 2020. gada 7R un 8R traktoru modeļiem. Tam ir jauns, dinamisks dizains, aizsargierīce pret zādzību, labākas apkopes iespējas un — vissvarīgākais — paplašināts signāla diapazons. Jūs varēsiet ātrāk sagatavoties darbam uz lauka, strādāt ar augstāku precizitāti un labāku signāla stabilitāti.

StarFire 6000 uztvērējs vienlaikus izseko līdz pat 3 korekcijas signāla satelītiem, sniedzot labāko korekcijas signālu un signāla pārklājumu, kas signāla darbspējas laika ziņā ir 3 reizes labāks par iepriekšējiem uztvērējiem. Tas vienmēr aktīvi izvēlas labāko signālu un, mainoties apstākļiem, par 80% ātrāk pārslēdzas uz labāko ģeostacionāro satelītu.

VIETTURIS, CITS TEKSTS

Atkārtojamība sezonas laikā

Vadlīniju nobīde ir pagātnē. SF3 nodrošina arī 9 mēnešu atkārtojamību sezonas laikā. Jūs varat izmantot tās pašas vadības līnijas vairākiem braucieniem augšanas sezonas laikā, kas ļauj precīzi veikt sēju un mēslošanu — bez līniju novirzīšanās vai robežu atkārtotas kartēšanas.

SF3 signāls

SF3 signāls

SF3 signāls nodrošina iespaidīgu +/- 3 cm secīgu braucienu precizitāti un 9 mēnešu atkārtojamību sezonas laikā. Signāla sinhronizācijas laiks ir daudz labāks un līdz 4 reizēm īsāks, salīdzinot ar SF2. Tādēļ jūs varat veltīt vairāk laika darbam uz lauka, nevis gaidīt lauka galā vai veikt darbu ar zemāku kvalitāti.

Drošības PIN kods

Drošības PIN kods

Sākot ar 2019. gada modeļiem, mēs piedāvājam PIN kodu ar 2 diferencētiem piekļuves līmeņiem. Ir iespējama ierobežota laika aprīkojuma izmantošana bez PIN koda. Droša un ērta PIN koda pašpārvalde tiešsaistē, izmantojot platformu Stellar Support.