RTKPrecision Ag tehnoloģija

  • Izcila atkārtojamība
  • Augsts precizitātes līmenis
  • Ātrs signāla savienojums

RTK: izcila precizitāte un atkārtojamība

Precīzajā lauksaimniecībā RTK ir jūsu labākais risinājums precizitātei, atkārtojamībai un sinhronizācijas laikam, kā arī novērš globālās navigācijas satelītu sistēmas novirzes.

Ilgtermiņa atkārtojamība un < 1 min sinhronizācijas laiks
Lietojot RTK, jums lauku robežas jāievada tikai vienreiz. Ja jums šī atkārtojamība ir nepieciešama, piemēram, sekciju kontrolei, iespējams, ka nevēlēsieties katru gadu atkārtoti reģistrēt robežas. Šādi jūs ietaupīsiet laiku katru dienu: pilna RTK precizitāte ir pieejama vienmēr jau no paša sākuma. Tas aizņem mazāk par 1 minūti!

Mobilais RTK 4G LTE modems

Mobilais RTK 4G LTE modems

Vienkārši vismodernākais, integrētākais un efektīvākais veids, kā izmantot RTK. Signāls ir savietojams ar mūsu Mobile RTK 4G LTE modemu, un to var uztvert mūsu iebūvētā JDLink sistēm – nav nepieciešams atsevišķs modems, papildu datu plāni (SIM karte) vai Mobile RTK piekļuves licence.

Radio RTK

Radio RTK

Radio RTK darbojas ar vienu vai vairākām vietējām bāzes stacijām netālu no jūsu lauka. GPS un GLONASS satelīta konstelācijas tiek pastāvīgi uzraudzītas un koriģētas, lai sasniegtu augsto +/- 2,5 cm horizontālo secīgu braucienu precizitāti. Tas ir lielisks risinājums plašā teritorijā ar labu bāzes stacijas pārredzamību.

* Mobile RTK ir papildu RTK tehnoloģija, kas pieejama noteiktās valstīs