Connected SupportLauksaimniecības vadības risinājumi (AMS)

  • Vairāk laika darbam uz lauka, lielāka mašīnas darbspēja
  • Ja rodas problēma: ātrāka diagnostika un remonts, ko nodrošina mašīnu savienojamības iespēja
  • Zināmu mašīnas problēmu noteikšana, pirms tās rada papildu zaudējumus
  • Attālais atbalsts mašīnu un agregātu iestatīšanai un optimizācijai, kad vien tas nepieciešams

Iegūstiet no maksimāla darbspējas laika

Sāciet katru darba dienu ar pārliecību, ka par jums un jūsu mašīnām rūpējas zinoši un apmācīti attālo pakalpojumu sniegšanas speciālisti.

John Deere izplatītājiem ir vairāki efektīvi attālie rīki, kas nodrošinās lielisku atbalstu un palīdzēs optimizēt veiktspēju un darbspējas laiku. Vairumam mūsu mašīnu ir nodrošināts piecu gadu savienojamības atbalsts, lai mūsu izplatītāji varētu pielāgot rīkus, kas aprakstīti pretējā lappusē. Lai sāktu procesu, lieciet izplatītājam izvēlēties sev atbilstošo FarmSight Services līgumu un sniedziet piekrišanu.

Attālā piekļuve displejam

Attālā displeja piekļuve izplatītāja speciālistam ļauj izveidot savienojumu ar kabīnes displeju un nodrošināt jūsu mašīnas vai pat ISOBUS agregātu iestatījumu atbalstu, veiktspējas optimizāciju vai traucējummeklēšanu. Šādi tiek novērsta nepieciešamība gaidīt tikšanos uz lauka, nodrošināta tieša palīdzība un novērstas papildu transporta izmaksas.

Service Advisor Remote

Service Advisor Remote izplatītājam ļauj pārbaudīt un nodrošināt jaunāko programmatūras atjauninājumu instalāciju; ja nepieciešams, nolasīt diagnostikas traucējumu kodus vai veikt dažādus ierakstus, panākot ātrāku, lētāku un efektīvāku sākotnējo kļūdu diagnostiku, salīdzinot ar apmeklējumiem uz lauka.

Expert Alerts

Expert Alerts — mūsu jaunākā unikālā sistēma darbojas, izmantojot programmatūras algoritmus, kas var noteikt dažādas iespējamās kļūdas, pirms tās rada negatīvu ietekmi vai papildu zaudējumus. Diagnostikas un remonta informācija tiek apkopota automātiski, tādēļ izplatītāja servisa tehniķi var reaģēt ātrāk, ievērojami samazinot dīkstāves laiku.

Mašīnas darbspējas uzraudzība

Mūsu mašīnu informācijas displejos izplatītājam reāllaikā tiek parādīti iespējamo mašīnu kļūdu kodi. Tādējādi attālās apkopes speciālists spēj reaģēt un nodrošināt atbalstu problēmas novēršanā tik ātri, kā vēl nekad.