Precision Ag tehnoloģija

Atklājiet John Deere Operations Center

Atklājiet John Deere Operations Center

Operations Center vietnē MyJohnDeere.com nodrošina, ka jums vienmēr ir pieejama visa informācija par saimniecību. Centrs ir vienkāršs lietošanā un ļauj izveidot savienojumu ar mašīnām, laukiem vai operatoriem.

AMS

HarvestLab 3000: lielisks kultūraugu uzturs

Samaziniet mēslojuma izmaksas!
Izmantojiet vircu tikpat precizi kā minerālmēslus.

Uztvērēji displeji

Uztvērēji un displeji

Precīzā lauksaimniecība sākas šeit. John Deere uztvērēji un displeji nodrošina aparatūras infrastruktūru, lai izmantotu visas modernās lauksaimniecības iespējas un palielinātu jūsu uzņēmējdarbības efektivitāti.

Vadība un mašīnu automatizācija

Vadība un mašīnu automatizācija

John Deere piedāvā vispusīgu integrēto vadības sistēmu klāstu no vienkāršas manuālās vadības sistēmas līdz pilnībā automatizētai sistēmai. Pat ja lietojat dažādu ražotāju tehniku, joprojām varat izbaudīt priekšrocības, kuras sniedz John Deere vadības un mašīnu automatizācijas sistēmas, jo mēs piedāvājam arī citu zīmolu tehnikai paredzētus risinājumus.

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Lauksaimniecība konkrētā vietā

Reāllaika sensora dati un atrašanās vietas specifiskā dokumentācija sniedz vērtīgu informāciju, lai pieņemtu uz faktiem balstītus lēmumus un sagatavotu precīzus turpmāko laukā veicamo uzdevumu aprakstus. Turklāt jūs ietaupīsiet savu svarīgāko resursu: laiku. Lauksaimniecība konkrētā vietā ļauj precīzāk pārraudzīt un samazināt izmaksas par mēslošanu, sēšanu un ķimikālijām.

Lauksaimniecības pārvaldība tiešsaistē

Lauksaimniecības pārvaldība tiešsaistē

John Deere Operations Center ir labākā lauksaimniecības portāla izvēle, lai savāktu un vizualizētu informāciju par agronomiju un mašīnām. Tas parāda visu būtisko informāciju īsumā un palīdz ātri un viegli pieņemt uz faktiem balstītus lēmumus. Operations Center vienā centrālā vietā savieno jūs ar jūsu mašīnām un laukiem. Turklāt varēsiet ērti apmainīties ar informāciju ar savu John Deere izplatītāju, pakalpojumu sniedzējiem vai citiem uzticamiem partneriem.