2036RKompakts universālais traktors

  • Kompakts 3 cilindru dīzeļdzinējs
  • Ērta operatora darba vieta
  • Viegli lietojama hidrostatiskā transmisija
  • Kabīnes, iekrāvēja un pļāvēja platformas iespējas

Vieglāka dažādu darbu veikšana vienlaikus

2036R kompaktais universālais traktors ir radīts klientiem, kuri vēlas kompakta traktora jaudu un produktivitāti, nezaudējot kvalitāti, daudzpusību un izmaksu efektivitāti. 2026R nodrošina to visu ar trīscilindru dīzeļdzinēju, 2 diapazonu hidrostatisko transmisiju, standarta četru riteņu piedziņu un stūres pastiprinātāju, kas nodrošina izcilu manevrēšanas spēju un ērtu izmantošanu.

Galvenie punkti

Kompakts universālais traktors, 2. sērija, 2036R, lauks, priekšējā uzkare

3 punktu priekšējā uzkare

Kompakts un jaudīgs, lai jūsu mašīna būtu vēl daudzpusīgāka. 2036R modelim pat ir no vadītāja sēdekļa vienkārši aktivizējama elektriska bloķēšana, lai pārvadāšanas darbi būtu droši. Pacel , nobloķē, gatavs!

Kompakts universālais traktors, 2. sērija, 2036R, Studio, kabīne

Ērta kabīne

Ar lielisku redzamību visapkārt un patiesi ērtu krēslu ar pneimatisko balstiekārtu (2036R) mūsu kabīne papildu komplektācijā nodrošina operatoram iespēju būt sausumā un siltumā, kā arī nezaudēt koncentrēšanos visas dienas garumā.

Kompakts universālais traktors, 2. sērija, 2036R, Studio, CommandCut

CommandCut

2036R modelim ir elektroniska pļaušanas augstuma regulēšana, kas ļauj ar vienu slēdzi ātri un precīzi regulēt pļāvēja platformu. Pļaušanas augstums tiek ērti parādīts vadītāja displeja panelī. Tādēļ ir vienkārši veikt darbu atkārtoti.

 

 

Braucamie zāles pļāvēji, x300 sērija, X350R, pārstāvniecības

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast John Deere izplatītāju

 

Saistītas tēmas