Labākā izvēle vālu un rindu (vagu) veidošanai

Ideāls risinājums, kad tiešā pļaušana nav pieejama

 

BP15: rindu/vālu veidošanai ar minimālu graudu zudumu sasmalcinot

BP15 ir ideāls risinājums, kad tiešā pļaušana nav iespējama laikapstākļu vai trauslu graudaugu dēļ. Divu lentu pievades sistēma, FieldGlide balstiekārtas sistēma un liels gliemežtransportieris ar uzlabotu pirkstu izvietojumu nodrošina izcilu graudaugu apstrādi.

 

Optimizēta savākšanas lente vienmērīgai pievadei

Vienmērīga pievade

Savākšanas lenta ir optimizēta, lai paceltu graudaugus un pārvietotu tos uz otro lentu, kas pārvieto tos horizontāli un līmeniski zem lielā pievades cilindra. Tādējādi tiek nodrošināta vienmērīga pievade, pat apstrādājot lielus graudaugu apjomus. Lentas ātrumu diapazonā 3–15 m/min ir iespējams regulēt arī no kabīnes.

Liels, 600 mm gliemežtransportieris lielam ražas apjomam

Izstrādāts lielam ražas apjomam

Lielā 660 mm gliemežtransportiera 57 mm peldošā režīma diapazons viegli pielāgojas lielam ražas apjomam – nodrošinot pastāvīgu pievadi kombainam, lai izmantotu ar maksimālu veiktspēju. Gabarītriteņus var noregulēt piecos dažādos augstumos, neizmantojot darbarīkus. Šādi tiek optimizēts dažādu graudaugu savākšanas augstums atbilstoši darba stāvoklim. Gabarītriteņi uzlabo arī sekošanu augsnei un palīdz absorbēt triecienus uz nelīdzena virsmas.

Visu izmēru vāliem ar 915 mm platu atvērumu

Pielāgojas vāla izmēram

Platums: 915 mm atvērums atbilst visiem vālu izmēriem. Divvirzienu darbības hidrauliskie cilindri nodrošina ātrāku reakciju un uztur spiedienu uz vālu, uzlabojot pievadi.  Ir iespējams uzstādīt aizsargu, lai samazinātu graudaugu virzību pāri rāmja aizmugurei, neietekmējot padevēja sekcijas redzamību.

Noklikšķiniet uz modeļa numura, lai iegūtu vairāk informācijas par BP15.

MODELISAtvērums, mmGliemežtransportiera Ø, mmPeldēšanas diapazons, mmSiksnas ātrums, m/min

915

660

57

3–15