VIRS PARASTĀ - PIEDĀVĀJUMI

Pie sava John Deere izplatītāja gaidāmi lieli ietaupījumi - saņemiet savu 10% atlaidi cenrāža cenai

Tikai ierobežotā laika periodā ir pieejami atlasītie darbību modeļi, t.sk. jūsu atlasītās opcijas un pielikumi, ar 10%* atlaidi cenrāža cenai. Nav vajadzības nopūlēties atbilstībai vai īpašiem nosacījumiem, kas jāievēro - vienkārši sazinieties ar izplatītāju, veiciet pirkumu un brauciet prom ar ietaupītās naudas tūkstošiem. Tas tiešām ir tik vienkārši - sazinieties ar savu izplatītāju tagad!

Ierakstiet savu pasta indeksu zemāk un jautājiet vietējam izplatītājam:

Izvēlieties un sazinieties ar vietējo izplatītāju

3E sērijas kompaktais universālais traktors

3E sērijas kompaktais universālais traktors

Būvējiet, pļaujiet, rociet, apstrādājiet augsni - jums iespējams paveikt simts darbu. Esat tam visam gatavi ar mūsu John Deere 3025E un 3038E sērijas kompaktajiem universālajiem traktoriem savā komandā.

Gator™ HPX815E – darba universālais transportlīdzeklis

Gator™ HPX815E – darba universālais transportlīdzeklis

Iekļaujiet šo izturīgo, uzticamo universālo transportlīdzekli savā komandā, un pēc tam operatīvi rīkojieties un tiekat ar visu galā. Sākot no smagām kravām līdz steidzamiem remontdarbiem - jūs ar visu tiekat galā. Veicot darbus iekštelpās vai ārpus tām, Gator™ HPX815E vienmēr ir pareizā izvēle.

5E 3 cilindru sērijas traktori

5E 3 cilindru sērijas traktori

Kā būtu ar nelielu papildu komfortu, kas atbilst jūsu ražīgumam? Padomājiet par efektīvu, kompaktu manevrēšanas spēju visos jūsu saraksta darbos, kamēr jūs izbaudāt braukšanu ar saviem 3 cilindru sērijas 5058E, 5067E un 5075E traktoriem.

 • Dinamiska veiktspēja

  3E kabīnē jūs izbaudīsit pilnīgu manevrēšanas spēju un komfortablu vadāmību, izmantojot tādas funkcijas kā Twin Touch pedāļi un stūres pastiprinātājs. Jums patiks arī ērtā piekļuve dzinēja nodalījumam, pateicoties viegli paceļamam dzinēja pārsegam ar diviem ar gāzi uzlādētiem pacešanas statņiem. Darbs ar 3E ir labāks - un tagad tas ir lētāks nekā jebkad agrāk.

  Sazinieties ar izplatītāju, lai iegūtu 10% atlaidi

  Dinamiska veiktspēja
 • Drošs ražīgums

  Gator™ HPX815E kabīnē jūs vienmēr esat drošībā - par to pārliecinās mūsu apgāšanās aizsargkonstrukcijas nojume. Un, ja nepieciešama tūlītēja apstāšanās - par to rūpējas arī pilnīgi hidrauliskās bremzes. Viegli vadāms un uzticams - darbs ar 3E traktoru ir vienkārši labāks - un tagad tas ir lētāks nekā jebkad agrāk.

  Sazinieties ar izplatītāju, lai iegūtu 10% atlaidi

  Drošs ražīgums
 • Efektivitāte visos darbos

  Kad darbs prasa rūpīgu sniegumu, 5E sērijas traktoru lēnās gaitas pārnesumu opcija ļauj strādāt ar ātrumu līdz pat 280 m/h. Jaudīgā, ekonomiskā dīzeļdzinēja tehnoloģija ietaupa degvielu, un 24F/12R PowrReverser transmisija nodrošina maksimālo ātrumu 40 km/h. Darbs ar 5E ir vienkārši labāks - un tagad tas ir lētāks nekā jebkad agrāk.

  Sazinieties ar izplatītāju, lai iegūtu 10% atlaidi

  Efektivitāte visos darbos

* 10% atlaide no pašreizējās cenrāža cenas izvēlētajai mašīnai un papildaprīkojumam. Derīgs Gator™ HPX815E, 3025E, 3038E, 5058E, 5067E, 5075E. Piedāvājums ir derīgs pie izplatītājiem, kas piedalās akcijā, kamēr prece ir noliktavā. Piedāvājums derīgs līdz 31.08.2021.