AK, ŠIE VASARAS PRIEKI!

Tiklīdz temperatūra paaugstinās, mūzikas fani dodas ceļā, lai apmeklētu festivālus gandrīz katru nedēļas nogali. Apgādājušies ar teltīm, guļammaisiem un pārtiku, viņi meklē lielisku mūziku, izklaidi un kompāniju. Festivāli noteikti ir kaut kas vienreizējs. Taču šīm iecerēm, lielas izklaides programmas uzvešanai un pabeigšanai ir jāpieliek daudz pūļu. Un tieši tad Gator HPX815E ir patiesi noderīgs.
PIEKRAUJIET TO LĪDZ MALĀM AR VISU, KAS JUMS VAJADZĪGS — SMAGA KRAVA VAIRS NAV PROBLĒMA, JO MAŠĪNAS KRAVNESĪBA IR 445 KG.

PĒC PASĀKUMA SĀKAS ĪSTĀ ROSĪBA

Pēc tam, kad skaļruņi izslēdzas, sākas vispārīga instalāciju demontāža. Gator HPX815E izceļas šajā ziņā ar vienmērīgu pāreju no turpgaitas uz atpakaļgaitu intuitīvi darbināmās pārnesumkārbas dēļ. Bieža īslaicīga apstāšanās, lai iekrautu un izkrautu, nesagādā grūtības, izmantojot stāvēšanas funkciju, kas iekļauta pārnesumkārbas svirā.
GATOR HPX815E PĀRNESUMU PĀRSLĒGŠANAS SISTĒMA: VIENMĒRĪGA, PRECĪZA PĀRSLĒGŠANA, IT ĪPAŠI STARP TURPGAITU/ATPAKAĻGAITU, UN ĒRTA NOVIETOŠANA STĀVĒŠANAI.
THE JOHN DEERE GATOR SERIES

JOHN DEERE GATOR SĒRIJA

IZPĒTIET KLĀSTU