GARANTĒTA DARBĪBA.
GARANTĒTA
DARBĪBA.

Degvielas garantiju programma

Izvērst visuSakļaut visu

Patiesais degvielas patēriņš

JDLink palīdzēs jums iegūt precīzu informāciju par degvielas un ekspluatācijas izmaksām. Šī tehnoloģija arī ļauj mūsu pārstāvjiem ieteikt, kā labāk pārvaldīt savu tehniku.

Mūsu pētījumi rāda, ka lielākā daļa ekspluatācijas izmaksu ir degvielai - parasti līdz pat pusei no traktora ekspluatācijas izmaksām 4 gadu laikā.

 

Pareiza traktora izvēle

Degvielas patēriņa ziņā efektīva traktora izvēle ir pirmais solis, lai samazinātu degvielas patēriņu. Motora specifikācijas var būt maldinošas. Vissvarīgākais ir tas, cik efektīvi enerģija tiek nodota zemei ​​un GTVN. John Deere izstrādā un ražo daudzas piedziņas sistēmas sastāvdaļas. Tas nozīmē, ka mēs varam nodrošināt atsevišķu detaļu vienmērīgu darbību, minimālu jaudas zudumu un augstāku degvielas ekonomiju.


7R nodrošina kopējo veiktspēju līdz 95%
DLG Powermixtest Nr.: 2014-0437; 10.2014.; www.dlg-test.de

 

  1. Kompaktais dzesēšanas komplekts ar lielisku gaisa plūsmu optimizē dzinēja jaudu un degvielas ekonomiju
  2. Augsta DirectDrive, e23 PowerShift un AutoPower pārraides efektivitāte samazina zudumu
  3. Asu konstrukcija un plašas riepas palīdz pārsūtīt vairāk enerģijas uz zemes

DLG ir neatkarīga organizācija, kas vairāk nekā 50 gadus pārbauda lauksaimniecības tehniku. PowerMix tests mēra degvielas patēriņu četrpadsmit dažādos slodzes scenārijos, ieskaitot PTO, hidrauliskos un transportēšanas režīmus.

 

* Iekšējie aprēķini, ko 2018. gadā John Deere veic, balstoties uz DLG Powermix testu. Konkurentu vidējais rādītājs tika aprēķināts g / kWh pēc DLG "Powermix" testu rezultātiem (4 0k). Vidējo vērtību reizina ar jaudu, kas iegūta pēc atbilstošā JD modeļa DLG "Powermix" (4 0k) testa. Pieņēmumi: dīzeļdegvielas cena = 1 € / l, Ad Blue šķīdums = 0,7 € / l, dīzeļdegvielas blīvums = 0,8247 g / ml, Ad Blue šķīduma blīvums = 1,09 g / ml. Lai aprēķinātu vidējo konkurentu rādītāju, tiek izmantoti tikai F T4 traktori. 6215R, salīdzinot ar Fendt 720, Case IH Puma 240 un New Holland T 7.230. 7310R, salīdzinot ar Fendt 939, Case IH Optum 300 un NH T7.315 HD. 8400R, salīdzinot ar Fendt 939 un Case IH Magnum 380;

Degvielas patēriņa rādītāju mērīšana

Jums nav jāpaļaujas uz mūsu vārdiem, lai uzzinātu, kāds ir degvielas patēriņš, kā arī nevajag ierakstīt visus ierakstus. Traktors, kas aprīkots ar JDLink telemetriju, nodrošina jūsu degvielas patēriņa datus, dzinēja slodzes izmantošanu, dīkstāves laiku utt. Savā tiešsaistesy MyJohnDeere.com kontā.

Lai pārraudzītu degvielas patēriņu, piesakieties savā operāciju centra kontā MyJohnDeere.com vai arī viedtālrunī varat izmantot mobilo sīkrīku. Tagad ar pārstāvja palīdzību jūs atklāsiet jaunas degvielas patēriņa iespējas.

 

Degvielas taupīšanas padomi transportēšanas laikā

Regulāri pārbaudiet riepu spiedienu
Dažādi pētījumi liecina, ka degvielas patēriņš var būt līdz 15%, ja riepu spiediens ir nepareizs. Transportēšanas laikā riepu ražotāji iesaka pievienot 0,4 bārus, lai samazinātu rites pretestību un degvielas patēriņu.

Izmantojiet satelītu navigāciju
Vienmēr sasniedziet vajadzīgo lauku uz optimālā ceļa. Jūs ietaupīsiet laiku, neprasot apiet, izšķērdēt degvielu un pabeigt darbu ātrāk.

Optimizējiet balastu
Vai zinājāt, ka katra nevajadzīgā balasta tonna palielina degvielas patēriņu par 1 l / h? Pārbaudiet traktora svaru un pārliecinieties, ka neesat pārslogots.

Brauciet vienmērīgi
Ātrs paātrinājums un bremzēšanas degvielas apturēšana. Ja iespējams, mēģiniet saglabāt nemainīgu ātrumu un mēģināt izvairīties no jebkādiem šķēršļiem vai briesmām, lai izvairītos no pēkšņām izmaiņām.

 

Kā darbojas programma

Degvielas garantijas programma, ko piedāvā tikai John Deere tirgotājs,  ir spēkā no 2020. gada 1.novembra līdz 2021. gada 31. oktobrim. gada 31. oktobrim. Visiem jaunajiem 6R (6- cilindru), 7R un 8R traktoriem, kas tiek pārdoti vai pārdoti mazumtirdzniecības posmā, ir nepieciešama detalizēta tiešsaistes reģistrācija. Garantijas programma ir derīga darba laukiem un transporta operācijām (vairāk nekā 20 km / h) atbilstoši norādītajiem JDLink datiem.

Atbalsta shēma attiecas tikai uz pirmo darbības gadu. John Deere kompensēs starpību starp vidējo degvielas patēriņu transportēšanas laikā un degvielas patēriņu. Ja patēriņš ir lielāks par noteikto, kompensācija būs atkarīga no patērētā papildu degvielas litru skaita. Ja patēriņš ir zemāks par noteikto, kompensācija būs uz pusi no ietaupīto litru skaita. Maksimālā prēmija ir € 3,000.

Programmas reģistrācija nav obligāta, bet ir jāaizpilda traktora piegādes dienā. Līdztekus jūsu pārstāvis piedāvās Jums FarmSight tehniskās optimizācijas pakalpojumus, tostarp, kad un kā viņš palīdzēs ar pareizu traktoru izmantošanu ar JDLink.

 


Atlikušās vērtības aprēķināšana

Vidējais konkurentu rādītājs

Vidējās konkurentu lietota traktora realizācijas cenas tiešsaistē parāda vidējo nolietojumu 12 EUR stundā.

John Deere

Vidējās John Deere lietota traktora realizācijas cenas tiešsaistē liecina, ka John Deere 200 ZS traktoru vērtība ir labāka nekā citiem ražotājiem. Nolietojums ir zemāks par aptuveni 2 EUR stundā.

1 2017 John Deere aprēķini, pamatojoties uz datiem, kas iegūti no Agriaffaires, Traktorpool, Mascus (aprīlis / maijs). Abos gadījumos nolietojums tika aprēķināts, izmantojot daudzvirzienu regresiju. Lielu 6R un līdzīgu modeļu aprēķini. Tiek pieņemts, ka pirkuma cena ir EUR 130 000. Darbība 1000 stundas gadā, 4 gadi. www.agriaffaires.com; www.traktorpool.de; www.mascus.com

2 Degvielas garantiju programma, ko piedāvā tikai John Deere dīleris, derīga no 2020. gada 1. novembra līdz 2021. gada 31. oktobrim visiem jaunajiem 6R (6- cilindru), 7R un 8R mazumtirgotājiem Šī sērija, kas iegādāta vai iznomāta šajā periodā, prasa detalizētu reģistrāciju tiešsaistē, garantijas programma ir derīga darbavietām un transporta operācijām (vairāk nekā 20 km / h) saskaņā ar norādītajiem JDLink" datiem. John Deere kompensēs atšķirību starp vidējo degvielas patēriņu transportēšanas un degvielas patēriņa laikā, ja patēriņš ir lielāks par noteikto, kompensācija būs atkarīga no patērētā papildu degvielas litru skaita, ja patēriņš ir mazāks par noteikto daudzumu, kompensācija būs balstīta uz pusi no ietaupīto litru skaita. sazinieties ar John Deere izplatītāju sīkāku informāciju par reģistrāciju programmā.